افزایش امنیت سایت وردپرسی به کمک افزونه Wordfence Security

بهترین افزونه امنیت وردپرس، کدام افزونه است؟

افزایش امنیت وردپرس و جلوگیری از هک وردپرس اصلی‌ترین و مهمترین دغدغه برای هر وبسایت وردپرسی می باشد تا اطلاعات کاربران در محیطی امن و به دور از دسترسی توسط افراد سودجو دور بماند و وردپرس بدون هیچ مشکلی بر روی سایت شما کار کند،  وبسایت ها صرفا محدود به وردپرس نیستند و هر سیستم مدیریت محتوای دیگه در تلاش است تا امنیت را جزو اولین ملاک خود قرار بدهد. وردپرس هم از این فاعده مستثنی نیست و باید با استفاده از راهکارهای گوناگونی امنیت خود را افزایش دهد.

در این مقاله آموزشی قصد داریم تا به معرفی یکی از پرکاربردی‌ترین و بهترین افزونه وردپرس در زمینه افزایش امنیت بپردازم که با استفاده از آن میتوانیم تا حد ممکن از هک وردپرس جلوگیری کنیم و سایت خودمان را در حد قابل توجهی ایمن کنیم. پس اگر امنیت وردپرس برای شما هم مهم است، تا انتهای این مقاله همراه باشید تا با هم نسبت به افزایش امنیت سایت و جلوگیری از هک وردپرس اقدام کنیم.

افزونه Wordfence Security

برقراری امنیت در وردپرس

همان‌طور که گفتیم برای برقراری امنیت در وردپرس می‌توان از افزونه‌هایی مانند افزونه All In One WP Security and Firewall و افزونه iThemes Security کمک گرفت، در این مقاله نیز می‌خواهیم با کمک افزونه قدرتنمد Wordfence security به برقراری امنیت در وردپرس بپردازیم. امیدوارم برای امنیت وبسایت خودتان هم که شده ما را در این مقاله همراهی کنید.

افزونه Wordfence Security

شعاری که برای این افزونه در مخزن وردپرس در نظر گرفته شده است به این صورت است: “مشهورترین فایروال و اسکنر امنیتی در وردپرس”. با همین یک جمله می‌توان به اهمیت آن پی برد و اعتماد کرد.

فایروال یا دیوار آتش

  • امکان بلاک کردن ترافیک مخرب در وبسایت را فراهم کرده و ۱۰۰ تمرکز آن بر روی امنیت وبسایت وردپرسی است.
  • حفاظت همه جانبه از وبسایت وردپرسی
  • بلاک کردن درخواست‌ها، کدها و محتوای مخرب با اسکن امنیتی
  • برقراری امنیت در وردپرس با جلوگیری از حملات Brute force در هنگام ورود به سایت

اسکن امنیتی

  • اسکن امنیتی در این افزونه به بررسی فایل‌های هسته وردپرس، قالب و افزونه‌ها برای یافتن بدافزارها، آدرس‌های مخرب، اسپم‌ها، کدهای مخرب و…
  • مقایسه فایل‌های هسته، افزونه‌ها و قالب‌ها با مخزن وردپرس و جایگزینی و تغییر به بهترین گزینه
  • بررسی کامل سایت و اعلام اشکالات موجود در آن
  • بررسی امنیت محتوای موجود در سایت

 

[su_button url=”https://wordpress.org/plugins/wordfence/” target=”blank” style=”flat” background=”#FFA000″]صفحه افزونه[/su_button]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *